26' Oxygen green 18

26' Oxygen green 18

Capriolo
€235

Technical characteristics

Wheel size
26
Gender
Unisex
Frame material
Steel
Frame size
18
Gears
21
Fork
Suspension Steel Fork
Front derailleur
SHIMANO TOURNEY FD-TY300
Rear derailleur
SHIMANO TOURNEY FD-TY300
Shifters
SHIMANO ST-EF41
Chainset
Kripton X PVC triple
Chain
KMC Z-7
Brakes
Logan alloy disk brake
Brake levers
SHIMANO ST-EF41
Rims
Kripton X 26'x1.5 mm
Saddle
SELLE ROYAL MACH
Tyres
Mitas Saurus
Pedals
FP-818
Weight
15.8

Jalgrattad

Mägijalgratas või hardtail - see on jalgratas, mis on valmistatud jäiga raami ja amortisaatoriga esikahvli baasil. Reeglina valmistatakse enamik jalgrattaid alumiiniumraamidest, kuid vastupidavuse suurendamiseks või kaalu vähendamiseks kasutatakse ka oluliselt kallimaid materjale, nagu näiteks titaani, magneesiumi või süsinikkiudu. Seda tüüpi jalgratta peamiseks eeliseks on suur vastupidavus, töökindlus, vastupidavus vibratsioonile. Jalgrattad on hea reaktsiooniga ning seetõttu ideaalse juhitavusega. Esiamortisaator kaitseb tee ebatasasuste eest, säilitades samal ajal liikumiskiirust.

Partnering with international courier company DPD Eesti AS we offer free delivery for all bikes to any geographical location in Estonia.

If an order is placed before 12 p.m., you will be receiving your bike next working day. For orders placed after 12 p.m. we guarantee delivery within two working days.

DPD_logo_redgrad_rgb.png
Using online banking:

After filling in order details and choosing a bank you will be redirected to your chosen online bank's website: Swedbank, SEB, NORDEA, LHV

ico-swedbank.gif
ico-seb.gif
ico-nordea.gif
ico-lhv.gif